Kategoriler
Aşk Büyüleri

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Çok sorulan Geri Getirme Büyüsü Nedir? sorusunun cevabı ciddi bir merak konusudur. Geri getirme büyüsü esasında; eşiniz, sevgiliniz yahut ayrılan kişiyi yeniden size geri getirme amacı taşır. Bu amaç doğrultusunda yapılan büyülere ise gideni geri getirme büyüsü adı verilir.

Giden birey kendi açısından haklı bir nedene dayanarak ayrılma kararı alır.  Geri gelme konusundaki inat ve ısrarını da  bu nedene dayandırır. Bunun neticesinde ona göre “Artık bu iş bitmiştir!”. İşte gitme eylemini gerçekleştiren bu kişinin inadının kırılması ve size olan hislerinin yeniden canlandırılması önemlidir. Bu noktada  ilişkinizdeki kırgınlık, kızgınlık ve korkuların ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalara geri getirme büyüleri denilir.

Gideni Geri Getirmeye Yönelik Büyü

Gideni geri getirmeye yönelik yapılacak çalışmalar için haklı ve makul sebepler olması çok önemlidir.  Çünkü, esasında gideni geri getirme büyüsü olarak yapılan bu çalışma bir büyüleme değildir. Bunun beraberinde bireyin iradesine müdahale etme netiliği barındırmaz. Örneğin; evinden ayrılan bir aile bireyinin ( Baba, Anne, Eş, Kardeş v.b.) geri döndürülmesi gösterilebilir.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Belli bir süre boyunca birliktelik yaşamış olan ve birbirlerini çok seven insanlar vardır. Hatta birbirini görmeden yapamayan hatta belki de ileride evlenmek üzere hazırlıklara bile başlayan çiftler bulunmaktadır. Ancak bir şekilde ortada gerçek bir sebep yokken bu insanların ayrılabilmektedir.

Ayrıca çiftlerden birinin ilişkiden soğuması durumunda, gideni geri getirme büyüsü yapılmaktadır.  Gerçekleştirilen bu çalışmanın sonunda çiftlerin yeniden bir araya gelmesi sağlanır. Bu büyü sayesinde çiftlerin birbirlerine eskisinden daha çok  sevgi ve saygı duyulması sağlanır.  Ancak bu büyü geçici olmayan bir çalışma olma özelliği taşımaktadır.  Bundan dolayı giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ayrılan çiftlerin en çok tercih ettiği yöntemdir.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü

Ayrılıkların bitirilmesi için illede geri getirme büyüleri yapılması gerekiyorsa en doğru yol Geri Getirme Vefkidir. Diğer bir ifadeyle geri döndürme vefki olarak adlandırılan yöntemlerden yararlanmaktır. Geri getirme büyüsü yani vefk en etkili geri getirme büyüsü olma özelliği taşır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Ayrılan sevgililerin en çok baş vurduğu geri getirme büyüsünün etkileri oldukça olumlu sonuç verir. Geri getirme büyüsü yaptıranlar üzerinde ciddi bir çekim enerjisi başlar.  Böylelikle sizin belirli saatlerde okumayı sürdürdüğünüz dualarla sevgiliniz üzerinde bir etki oluşturursunuz. Bunun neticesinde sevgilinizin sizle alakalı hatıraları hafızasında canlandırmaya başlar. Hatta geceleri rüyasında sizi görmeye başlar. Bazen de sizin rüyalarınıza girmeye başlar.

Büyünün ikinci aşamasında; gece ve gündüz artan bir biçimde sizin sesinizi duymaya başlar. Sanki kalabalıkta önünüzde gidiyormuş gibi hisseder. Yahut karşıdan gelenlerin arasındaymışsınız gibi ve bu etkiler son aşamada da gittikçe artar. Öyle ki artık dayanılamaz bir hal alan yoğun baskılar hissetmeye başlar. Bunun neticesi olarak da  sesinizi duyma ve geri dönme ihtiyacı hisseder. Bu büyü boşanan eşi geri getirme büyüsü olarak da oldukça etkili sonuçlar verir. Büyü yapılan kişi artık siz olmadan yapamayacak hale gelir.

Geri Getirme büyüsü Nasıl Yapılır?

Pek çok insan tarafından merak edilen konulardan biri  geri getirme büyüsü nasıl yapılır şeklindedir. Birini geri getirme büyüsü çok özel işlemler gerektirir. Bunun beraberinde de dualar ile yapılır.  Bu uygulamanın olumlu neticelenmesindeki tek önemli kriter uygulamanın doğru yapılması değildir. Bunu beraberinde uygulamadan sonra yeteri kadar sabırlı olunmasıdır. Ayrıca olumlu sonuç alınacağına dair inancın da güçlü bir şekilde korunması büyük önem taşımaktadır.

Uygulama  boşanan eşi geri getirme büyüsü olarak da gerçekleştirilebilir. Kısaca isteyen her birey sevdiği kişileri geri kazanmak için bu büyüyü yapabilir. Bu uygulama sayesinde de kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilirler. Bu uygulamada hedefin oldukça iyi ve hayırlı olması medyum ve medyumların hiçbir şekilde çekingenlik yaşamamasına neden olmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri Fark Edilir Mi?

Çok eski zamanlardan günümüze geri getirme büyüleri sıklıkla yapılan büyülerden biridir. Genellikle de kadınların başvurduğu bu yöntem, giden eş veya sevgiliyi geri getirmek için yapılmaktadır. Ayrıca sevdikleri kişinin kendisine aşkla bağlı olunması için de başvurulan bir büyü çeşididir. Geri getirme büyüsü yaptıranlar genellikle kendilerinden ayrılan sevgiliyi yahut eşi geri döndürmeyi hedeflemektedir.

Geri getirme büyüsü ile  gitmesini istemediğiniz fakat sizi terk eden kişileri kendinize bağlamanız mümkün olmaktadır.  Öyle ki size geri dönen kişinin size öncekinden de daha büyük bir aşkla size bağlı olmasını sağlar.

Bu uygulama oldukça etkili bir tılsım olma özelliği barındırır. Bu nedenle  geri getirme büyüsü belirtileri büyü yapılan kişide hemen fark edebilir. Ancak yine de kötü niyetli olarak uygulanmadığından tek yan etkisi karşılıklı mutluluktur.  En çok da bu etkisinden dolayı tercih edilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Genellikle iyi amaçlar için uygulanan geri getirme büyüsü belirtileri kolaylıkla gözlemlenebilir nitelik taşımaktadır. Ancak kişi kendisine büyü yapıldığını fark edemez. Bununla birlikte kişinin çevresindeki kişiler de büyü olduğundan kolayca şüphe etmez. Bundan dolayı anlaşılması hiç de kolay olmayacaktır.

Büyünün en başta görülen belirtilerden biri, büyü uygulanan kişide görülen fazla yoğunlukta aşk hissidir. Büyü uygulanan kişi ayrılmış olduğu kişiye kısa bir süre içinde geri döner. Büyü uygulanan  kişi, büyüyü yapmış olan kişiye büyük bir aşk duyar. Duyulan bu aşkın şiddeti daha öncesinden de  güçlü bir hal alır. Bunun neticesi olarak da daha fazla ilgili ve alakalı tavırlar sergilemeye başlar.

Bunun haricinde diğer belirtileri ise büyü yapılan kişinin baş ağrısı hissi yaşamasıdır. Büyü yapılan kişinin sıklıkla  sebepsiz yere baş ağrısı çekildiği görülür.  Ayrıca sanki daha önce ayrılık yaşayan siz değilmişcesine unutkan tavırlar ortaya koyar. Geri getirme büyüsü belirtilerinden biri de evcil hayvan beslemeniz durumunda, hayvanın size karşı tavrında değişiklikler olmasıdır.

Çoğunlukla uygulamanın  yapıldığı insanlarda görülen belirtiler aşırı bağlılık hissetme, çok sevme ve bağlanmaktır. Büyüyü yapan kişi açısından bu genellikle muhteşem bir durumdur. Ancak büyü yapılan kişide de aksilik görülme olasılığı son derece düşüktür.

Genellikle geri getirme  yapılan kişi  kendini halinden memnun hisseder. Ancak kimi zaman  kişi çok fazla rüya görerek korkarak uyanabilir. Tüm bunlar haricinde bu uygulamayı gerçekleştiren  kişi kötü niyetliyse oluşacak sorunun şiddeti de artar.

Çalınan Eşyayı Geri Getirme Büyüsü

Günümüzde etkili bir biçimde başvurulan büyüler den biri de çalınan eşyayı geri getirme büyüsü olmaktadır. Bu büyü kaybolan ve çalınan eşyaların tekrar getirilebilmesinde etkilidir. Eğer ki müşterek malınızı çaldırmış iseniz bu büyü sayesinde hırsızın çaldığı eşyalar kısa  sürede bulunacaktır.

Çeşitli nedenlerden dolayı bir büyü ihtiyacınız olduğunda uzmanından yardım almanız her zaman size fayda sağlayacaktır. Bu konuda uzman bir yardıma ihtiyaç duymanız halinde bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Böylece çözüm bulmasını istediğiniz sorunlarınıza etkili büyü uygulamaları sayesinde çare bulabilirsiniz.

Amacınız sizi terk eden sevgilinizi ya da eşinizi geri getirmek olabilir. Yahut da çeşitli şekillerde kaybetmiş olduğunuz bir eşyanızı ve ya eşyalarınızı bulmak olabilir. Amacınız her ne olursa olsun uzman bir yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

“Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?” için 10 yanıt

Hocam ben esnafım dükkanımda calışan elaman yüzünden ayılık 1,000 tl zarar actı. 3 ay sonra fark ettim bana zararı 9.000 tl oldu bu acığı benim zararımı nasıl kapatacığım.

hoacam benim eski nişanşımdan 2 tane cocuğum var ellerinizden öper.eski nişanlım faruk nişan yapıcaz eşya alıcaz diye piye 50 bin tl pramı aldı. aparada gözüm yok Faruk geri gelisin yeter bana nasıl yardım edebilirsiniz ve size nasıl ulaşabilirim.

Ben medyumburak Burak ile geri getirme çalışmamızın 10. günündeyiz ve biz bugün eski sevgilimle yemeğe çıkıyoruz. Buradan işlem yaptırmayı düşünen insanlara yol gösterici ve ışık olsun istediğim için bu yorumu paylaşıyorum. Benim gibi çok sevip te kavuşamadıysanız ve ya hasret kaldığınız içinizde upte kalan sevgiyi hiç zaman kaybetmeyin. Burakdan önce 3 tane hocayla çalıştım olmadı. Kendisi bu işlemi halletti ve biz bu yaz evlenmeyi düşünüyoruz. 10 gün içindeki değişiklikleri gözlerimle görmesem inanmazdım. Burakm sağ olun. Fakat arkadaşlar ben hocam ne diyorsa yerine getirdim bu da çok önemli bir ayrıntı, bu işlemlerde kafamıza göre davranamıyoruz malesef… Neyse hocam lafı uzatmaya gerek yok. Sizin nasııl biri olduğunuzu biliyorum ve çevremde sizi tavsiye ediyorum.

Ben Adelaida Yeni Merhabalar bende rusya dan yazıyorum .benimde sizlerden farksız bir sıkıntım vardı internete gezerken medyum yorumlarında Burakyı tavsiye eden yüzlerce insan gördüm .bende kendisine danışmak icin aradım ve 3 yıllık eşim icin işlem yaptırmak istedigimi söyledim eşim cok ilgisiz biri olmustu ve cok degişmişti sanki büyü yapmışlardı. Daha sonrasında medyum Burak ile konustuktan sonra işlem yaptırmaya karar verdim sesi bile cok güven veren Buraknın yaklasık 16 gün beklemem gerektiğini söyledi .günler tabikide gecmek bilmiyordu bu sürecte Burakmızın bana desteği cok oldu. tabikide hakkını asla yiyemem 14. günümüze geldigimizde bir anda eşim cok farklı biri oldu.Elinde çicek le geldi.Bana verdi çiceği . Bana karşı cok ilgili üstüme cok düşen sanki 3 yıldır evli degiliz yeni evlenmisiz AŞKIMIZIN İLK BAHARINDA gibi cok mutluyuz.

Hocam bundan 2 önceki sevgilimi istiyorum .Ben onunla mutluymuşum mersem salihin değerini çok geç anladım .Hocam onu yeniden istiyorum gideni geri getirme işlemiyle bu mümkün mü ? Hocam size ulaşıcam telefon numaranızı aldım, hocam ne zaman müsaitsiniz sizi ne zaman arıyım hocam .

Kocamı çok sevdiğim için normal olarak da kendisini çok kıskanıyordum.
her şeyden kıskanıyordum kendisini sadece benimle olmasını ve benimle
ilgilenmesini istiyordum. fazla kıskançlık yüzünden
kocam evi terk etti.. bir kaç kez daha böyle ayrılıklar yaşamıştık
fakat aradan 2 hafta geçmeden barışıyorduk. ben aynı hataları
yapmayacağım diyerek kendisine söz vermiştim fakat insan sevdiği
zaman kıskanıyor. tekrardan aynı hataları yaptım ve son tartışmalardan
sonra bir daha benimle olmayacağını söyleyerek Evi terk etti.
çekip gitti. ne yaptıysam olmadı geri dönmesini sağlayamadım
ben onun bana aşık olması için medyumlardan yardım almak istedim.
uzun bir arayış içerisine girerek medyum aramaya başladım bazı sayfalarda
medyum Burak hoca hakkında yapılan tavsiyeler ve yapılan olumlu yorumlar
dikkatimi çekerek kendisine yönelmemi sağladı. kendisi ile çalışan
insanlar iyi sonuçlar aldığını söylemişti bana da yardımcı olması için
kendisi ile görüştüm. sonra bilgilerimi istedi bakım yaptı bana bakım
sonucu işimin olacağını söyledi 19 günde tekrardan kocamla birlikte
olacağımı ve sadece sabretmem gerektiğini bana söyledi. Geri döndürme
büyüsü için çalışmalara başladık 12 gün sonra kapıda elinde bir buket
çiçekle kocamı gördüm akşam yemeğine çıkmak için dil döktü. daha
işlemler bitmeden bu şekilde neticeler gördüm beni şaşırtmıştı.
Burdan medyum Burak hocamın ellerine sağlık diyorum her ne yaptı
bilmiyorum ama ona teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Hocam birbirimize deli gibi aşıktık. Ailesinin baskısı ve birazda benim baskım onu benden itti. Şimdide cıkmaz bi yol aldı. Aglamaktan helak oldum onada zarar veriyorum kendimede bi yol yordam ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir