Kategoriler
Büyüler

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Soğukluk Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Son dönemde en sık başvurulan büyülerden birisi de soğutma büyüsü diyebiliriz. Fakat bu büyünün yapılması adına bir takım bilgilere gerek vardır. Bunu medyum hocalarımız sizden isteyecek ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda ise soğukluk büyüsüne başlanmış olacaktır. İstemediğiniz kişileri kendinizden uzak tutmak istiyorsanız mutlaka bu yol başvurmanız gerekiyor. Aksi takdirde sizden farklı insanların uzak durmasını her ne kadar söylemiş olsanız bile anlamayacakları bir gerçektir. Büyüler aracılığı ile karşı cins sizden soğuyacak ve hayatınızdan tamamen sıyrılıp gidecektir. Aynı zamanda sorunsuz bir şekilde soğuyup ayrılmak isteyen kişiler için medyum hocalarımız farklı alternatifler de tarafınıza sunmuş oluyor. Fakat daha çok Rahmani odaklı çalışmalardan istifade ediliyor. Çünkü rahmani yöntemler her daim kişinin üzerinde daha etkili sonuçlar vermeye yardımcıdır. Allah’ın da yardımıyla kişi istemediği kişileri artık hayatlarından bir bir uzaklaştırma şansını elde etmiş oluyor diyebiliriz.

Her ne kadar insanlar birbirlerini iyi tanısa da bazı nedenlerden dolayı gün geçtikçe karşı tarafı istemeyebilirler.  Fakat karşı taraf sizi tam anlamıyla bırakmıyor ve sizlerde bu durumdan şikâyetçiyseniz medyum hocalarımıza görünmenizde fayda olacaktır. Hocalarımız çalışmalarında daha çok yüksek enerji ve pozitif algı oluşturarak tüm istemediğiniz kişilerin hayatınızdan uzaklaşmasına yardımcı oluyor diyebiliriz. Eşimi, kız arkadaşımı, ailemi, erkek arkadaşımı kendimden soğutmak istiyorum diyenlerdenseniz o halde medyum hocalarımızla en hızlı şekilde iletişime geçmek doğru bir tercih olacaktır. Son derece güçlü soğutma büyüleri medyum hocalarımız tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda işin güzel taraflarından birisi de karşı tarafı sizden soğutmak adına uzun süre beklemenize gerek kalmayacak. Çünkü en etkili soğutma büyüsü yapıldığı takdirde kısa zamanda karşı cinsin sizden uzaklaşmaya başladığını fark etmiş olacaksınız. Soğukluk büyüsü nasıl yapılır diyenler içinde daha çok çeşitli dua ve tılsımlar aracılığı ile çalışmalar yürütülmektedir. Özellikle medyum hoca tarafından yapılması da işlemin daha etkili olmasına neden oluyor.  Bu yüzden kendi başınıza tüm bu sorunlarınızı çözmeniz mümkün değildir. Medyum hocalarımıza mutlaka başvurarak gerekli tüm yardımları almanız gerektiğini söylemek istiyoruz

Soğukluk Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Sizin dışında hemen herkese yapılabilecek bir büyüdür. İşe yarar etkili sonuçlar almanız için bu konuda gerçek medyumlardan soğukluk büyüsü hizmetlerini almanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu büyünün yapılmasının en temel sebeplerinden birisi de kendinden, evinden sevgilisinden soğutmak amaçlı olduğunu söylememiz mümkündür. Bu sayede kişi soğutmak istediği kişiye büyüyü yaparak kısa süre içerisinde etkisinde olup gün den güne ya kendisinden ya da karşı tarafta ki kişiden soğuması sağlanıyor. Kimi insan size karşı âşık olup, kafayı sıyıracak dereceye gelebilir. Hatta sizler her ne kadar onu sevmediğinizi söyleseniz de ya benim olursun ya kara toprağın diyen çok fazla insan var. Bu durum sizlerin hayatını maf etmeye neden olacak sorunlarında başında yer alıyor diyebiliriz. İşte tüm bunlarla başa çıkabilmek ve onu kendinizden uzaklaştırmanız adına en etkili soğukluk büyüsü yapılması gerekiyor. Çünkü iş daha da fazla ciddiyete binerek karşı tarafın size zarar vermesiyle sonlanabilir.

Soğukluk büyüsünün yalnızca aşk anlamında yapılmadığını da belirtmek isteriz. Bunun haricinde işten de kişiyi ayırmak adına bu tür büyüye ihtiyaç duyularak yapıldığını belirtmek isteriz. Soğukluk büyüsü nasıl yapılır diye düşünenler için büyünün yapılması oldukça kolay ve hızlı şekilde gelişiyor diyebiliriz. Fakat burada en önemli durum ise yanlış medyumlara başvurmamanız gerektiğidir. Büyüyü en hızlı ve etkili şekilde yapan medyum hocalarımız sayesinde kişiyi kendinizden, ev ya da işinizden hatta farklı insanlara karşı da soğutabilmeniz mümkün hale gelmeye başlıyor. Mutlaka profesyonel bir yardım gerektiğinden dolayı bu işin üstadı olan medyum hocalarımızla iletişime geçmeniz gerekiyor. Aksi takdirde farklı yalancı medyumlara başvurarak istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz kolay bir durum olmayacaktır. Yapılacak olan vefk tılsımları sayesinde kişi büyünün kısa zaman dilimi içerisinde etkisi altına girmeye başlıyor. Günden güne ya size ya da karşı tarafa soğukluk besleyerek uzaklaşıyor. Hayatınızda bundan böyle ters giden ve sizlerin istemediği şekilde gelişen her ne olursa olsun tek yapmanız gereken ise ilmi yüksek olan medyum hocalarımızdan bu konuda yardım almak olacak.

“Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Soğukluk Büyüsü” için 5 yanıt

Hocam şu anki eşimle görücü usulü evliyim. Onun benden soğumasını istiyorum. Benden uzaklaşsın onu hayatımda istemiyorum. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Selamün aleyküm hocam ben evliyim kocamla hiç bir sorunum yok. Ama eski nişanlım pesimi bırakmıyor,huzursuz ve tehdit ediyor çok korkuyorum yuvami bozacak diye sinirlerine hakim olamayan bir benden uzak durması için sizinle konuşmam lazım.

Evlendikten sonra adama birşeyler oldu farklı farklı gereksiz deyişik arkadaşlıklar edindi evlenmeden önce kesinlikle böyle değildi. Ne yapacağımı şaşırdım eve gel geliyordu. Arkadaşlarıyla takılıyordu sürekli benden uzaklaştırıyordu. Arkadaşları onu resmen benden çalmıştı ben bunu biliyorudum. Ama elimden birşey gelmiyordu. Medyum Burak hocayı buldum araştırırken bir arkadaşda benim gibiymiş soğutma büyüsü yaptırmış.
Bende hemen hocamı aradım soğutma büyüsü için ,işleme başladım hocam kesin sonuç verdi ve verdiği günde işlem bitti.İşlem tam 16 gün sürdü. Kocam arkadaşlarından kavga ederek ayrıldı. Bir daha asla suratını görmezler kocamın çok mutlu oldum. Kocam bana geri geldi hocama çok teşekkür ederim.

Selamün aleyküm hocam ben evliyim eşimle hiç bir sorunum yok ama eskiden
görüştüğüm kişi pesimi bırakmıyor huzursuz ve tehdit ediyor argo kelimeler
çok kullanıyor bende de ister istemez deyişme oluyor alileme yansıtmamaya
çalışıyorum ama ne kadar gizleyebilirim.
korkuyorum yuvami bozacak diye sinirlerine hakim olamayan
biri öfke konturolü yok ne olur birşeyler yapın benden uzak durması
için sizinle işleme başlasak olurmu hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir