Kategoriler
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü en sık başvurulan büyülerden biridir. Ve bağlama büyüsü nasıl anlaşılır sorusu bu nedenle sıkça sorulur. Bu büyünün çeşitli türleri bulunmaktadır. Ve çeşitli amaçlara hizmet etmek amacıyla yapılır. Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle bağlama büyü amaçlarını bilmek gerekecektir.

Bağlama Büyüsünün Amacı

Yüzyıllardan beri bilinen bu büyünün farkı türleri vardır. Fakat büyünün genel olarak amacı, aşktır. Birçok farklı durumdaki aşk talebi için uygulanmaktadır. En yaygın amaçlar,

 • Karşılık alınamayan bir aşka karşılık almak,
 • Sevilen kişiyle evlenmek
 • Platonik ve umutsuz bir aşkın karşılık bulması
 • Bazen ise, yıkılmak üzere bulunan bir evliliği kurtarma amacı taşır.
 • Eşlerin arasında azalan sevginin yeniden sağlanması niyetiyle de yapılabilir.
 • Bu büyünün anlaşılması, bazı belirtilerle mümkündür.

  Bağlama Büyüsünün Belirtileri

  Bağlama büyüsü oldukça güçlüdür. Ve kendisini şiddetli belirtilerle göstermektedir. Bu iyi niyetle yapılan bir büyüdür. Fakat iyi niyete hizmet etse de, bir insanın iradesi dışındaki bir uygulamadır. Belirtiler fark edildiği anda iyi bir medyuma başvurularak bozulması sağlanmalıdır. Bu açıdan bakıldığında bağlama büyüsünün belirtileri hayli mühimdir.
  Bağlama büyüsü yapılan kişi,

 • Bir kimseye aniden beklenmedik bir alaka göstermeye başlar.
 • Alaka gösterilen kişi daha önceden hiç sevilmeyen biri olabilir. Bu kimseye şiddetli bir aşkla bağlandığını söyler.
 • Büyülenen kimse, aşık olduğu kişiden başka hiçbir şey düşünmez.
 • emeden içmeden kesilme, uykusuzluk hasıl olabilir.
 • Bu kimse geceleri bazı kabuslar görebilir.
 • Bu belirtiler hayli önemlidir.

  Bağlama Büyüsü Medyum Tarafından Nasıl Anlaşılır?

  Sayılan belirtileri gören kimseler, mutlaka işinin ehli bir medyuma başvurmalıdır. Medyum, bağlama büyüsünün ne şekilde yapıldığını anlayacaktır. Bunu çözmek ve bozmak da medyumun uzmanlık alanına girmektedir.

  Medyumlar,  bazı doğa üstü güçlerle iletişim halindedir. Bağlama büyüsünü tespit ederken de bu güçlerden yardım isterler. Çeşitli fal bakma araçlarını kullanarak büyüyü görebilirler. Suya bakmak, kahve falına bakmak gibi yöntemler uygulanabilir. Bununla birlikte medyum trans haline geçerek, büyünün nasıl yapıldığını alenen görebilme yeteneğine sahiptir.

  Bağlama Büyüsü Anlaşıldığı Zaman Ne Yapılır?

  Bağlama büyüleri etkileri bir ömür boyu süren büyülerdir. Müdahale edilmemesi halinde, irade dışı bir aşk, ömür boyu sürebilir. Bu sebeple muhakkak surette müdahale edilmesi gerekmektedir. İşin ehli olan medyumlar, bu konu hakkında uyarılarda bulunurlar. Büyünün bozulması,ancak profesyonel bir medyumun uygulamaları sayesinde gerçekleşebilir.

  Medyumun büyüyü bozması için eğer bulunmuşsa muska gibi materyallerin kendisine teslim edilmesi şarttır. Bulunmamış ise, medyum kendi yeteneklerini kullanarak büyünün türünü tespit edecektir. Büyüler pozitif enerji yayan gül suyu, safran, sirke, deniz suyu gibi maddelerde bozulurlar. Büyünün türüne göre bazen birtakım okumalarla muskayı ateşe atmak gerekebilir.

  Yapılan okumalar, herkes tarafından bilinmeyen duaları içerirler. Bu duaların belli adetlerde ve vakitlerde okunması özellikle önem taşımaktadır.

“Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?” için 1 yanıt

BEN Tekin Hoşlandığım kıza bir türlü kendisine açılma fırsatı yakalayamadım çok samimi olduğumuz için ona olan hislerimi açıkladığımda tamamen aramızın bozulmasından korktuğum için aylardır sevgimi içimde yaşıyordum. Ama bu durumda bana zarar vermeye başladı iyice agrasif birisi oluğum için hiç kimse beni aramaz oldu. Bu durumu içimde tutup kimsem olmayacağına söylememin daha mantıklı olacağını düşündüm ve geçen ay kendisine olan hislerimi açıkladım. Beni arkadaş olarak görüyormuş birlikte olmak gibi bir şey onu için söz konusu bile olamazmış Bunları duyduktan sonra ona olan sevgim nefrete döndü ve bu söylediklerinin intikamını almak istedim. Nette gördüğüm Medyum murat hocamı aradım ve sevdiğimi sandığım kadının bana yaptıklarını ve gururumu nasıl ayaklar altına aldığını söyledim. O kadar sinirli bir şekilde anlatmışım ki Burakm bile şaşırdı sağol sun sabırla dinledi . Aşk ve bağlama büyüsü önerdi. bu işlemin 10 ila 28 gün arasında sonuç gösterdiği 100%90 başarı payı olduğunu söyledi. Başta olmak üzere aldığı İlm- Ledün Havas alanında aldığı eğitimleri göz önünde bulundurarak işleme başladım. İşleme başladığım ilk günden itibaren her şey çok farklı olmaya başladı resmen ışık hızında yetiştiniz bana Burakm şu an işlemin 16 günündeyim İnanılmaz gelişmeler var. Çok teşekkür ederim Burakm .(Ben 2 kere dolandırılmış biri olarak bunu buraya yazarak sizlere doğru medyumu hocayı önermek istedim arkadaşlar..)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir