Kategoriler
Büyüler

Şirinlik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çevrenizde ki insanlara oldukça şirin görünmek ve etkilemek istiyorsanız bu büyünün tam size göre olduğunu söylememiz mümkündür. Bu büyüye ihtiyaç duymanın en temel nedenlerinden birisi de, eşini, nişanlısını ve sevgilisini etkilemek amaçlı başvurulan bir yoldur diyebilmemiz mümkündür. Hatta öyle ki bu büyü halk arasında şirinlik muskası olarak bile adlandırılmaya başlanmaktadır. Tam olarak bunu büyü olarak değil de bir bakıma vefk olarak da görmeniz mümkündür. Karşı tarafı sıkmayan, sohbet edilmek istenen kişi görünümünde olmanız adına bu büyüye sizlerde ihtiyaç duyarak başvurabilirsiniz. Bakıldığında sempatik ve şirin görülen kişilerin çevresine göz atıldığında ise arkadaşları oldukça fazla olur. Eğer ki sevdiklerinize her ne yapsanız bile son derece itici geliyor ve onları bir bir kaybetmeye başlıyorsanız o halde hemen en etkili şirinlik büyüsü medyum hocalarımızdan yapılması gerekiyor.

Şirinlik Büyüsü Yapma

Şirinlik büyüsünün yapım aşamasında ilk öncellikle duaların hazırlanması gerekiyor. Büyü yapımında büyü yapılacak bireylerin anne isimlerini medyum hocalarımıza vermesi gerekiyor. Metal bir kâse içerisine de bir miktar sabahın ışıkları ile birlikte süt koyulması gerekiyor. Kişinin 11 defa yüzüne sütü sürerek her defa 33 kez Muttan Kabali demesi gerekiyor. Ardından yüzünüzü ılık su aracılığı ile yıkayarak büyünün etkili şekilde tarafınıza yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Fakat büyünün bozulması için de kimi zaman kuran okumanın pek de yeterli gelen bir durum olmadığını söylememiz gerekiyor. Şirinlik büyüsünün tüm etkilerinden eğer ki kurtulmak istiyorsanız o halde yapmanız gereken ise e bundan kurtulmak için Allah’a dua etmek olacaktır.

Şirinlik Büyüsünün Etkileri

Son derece etkili bir büyü olan şirinlik büyüsü nasıl yapılır halk arsında artık oldukça fazla merak edilir hale gelmeye başladı diyebiliriz. Karşısındaki kişi ona karşı sevgi ve saygının duyulması adına artık insanlar şirinlik büyülerine fazlasıyla ihtiyaç duyar hale geldi. Eğer sizlerde çevreniz tarafından sempati kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ise bu konuda oldukça fazla tecrübe sahibi medyum hocalarımıza danışarak size büyü yapmalarını sağlamak olacaktır. Sadece büyüyle sınırlı kalınmadan vefk de yapılıyor.