Kategoriler
Aşık Etme Duaları

Denenmiş Ve Etkisi Kanıtlanmış Aşık Etme Duası Nedir?

Kişinin sevdiği birini kendisine aşık edebilmesi için yapılan dualara aşık etme duası denir. Daha önce denenmemiş ve etkisi açık şekilde görülmüş olan bu dualar, çok eski zamanlardan bu yana yapılmaktadır. Özellikle tesirinin çok güçlü olduğunu söylemek gerekir. Bu yüzden ‘körkütük aşık etme duası’ olarak da bilinir.

Pek çok farklı unsur ele alınarak aşık etme duası yapılabilmektedir. Farklı dualar başta olmak üzere, eğer kişi uzaktaysa fotoğrafı üzerinden de etki yapılmakta; bağlılığı artırılmaktadır. Ayrıca 3 günde aşık etme duası gibi tesiri hızlı şekilde etkisini gösteren dualar ele alınır. Önemli olan daha önce deneyerek etkisini kanıtlamış uzmanlardan destek almaktadır.

Aşık etme duasının kabul edilebilmesi için temiz bir kalple ve iyi niyetle yapılması büyük öneme sahiptir. Ayrıca ilk şart duanın abdestli yapılması ve duanın kabul edilebilmesi için, pek çok haradan uzak durmak gerekir. Okunması gereken sureler de ilim irfan sahibi uzmanlar eşliğinde ele alındığında, Cenab-ı hak tarafından istek kabul edilmektedir. Hem kadın hem de erkekler etkisi büyük olan bu aşık etme duasını yaptırabilir. Daha fazla bilgi için medyum sitesi https://www.medyum.net