Kategoriler
Büyüler

Büyü Malzemeleri Nelerdir? Nerden Alınır

İnsanların çoğunlukla merak ettiği konuların başında büyü malzemeleri nelerdir sorusu geliyor. Büyü malzemelerinin doğru seçilmesi ya da doğru kullanılması ve yönlendirilmesi de kritik bir öneme sahip. Ancak işinin ehli hocalar ve medyumlar tarafından bu malzemelerin doğru bir şekilde kullanılması ve etkilere açık olması mümkündür.

İnternetten ya da medyumun önerileri doğrultusunda büyü malzemeleri satan yerler öncesinde araştırılıp fiyat karşılaştırması yapılabilir. Büyünün en kısa sürede tam olarak tesir etmesi için malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekiyor. Malzemelerden bir tanesi dahi eksik olsa büyünün etki alanı daralmaktadır. Böyle durumlarda büyünün etkileri ya geç sirayet eder ya da yarım kalarak başarıya ulaşamaz.

Büyü Malzemelerinin Fiyatları Nedir? 

Her bütçeye uygun olarak nitelendirilen büyü için kullanılan malzeme fiyatları rahatlıkla ödenebilir. Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde yüzde yirmi ile kırk arasında değişen indirimler söz konusu olmaktadır. Türkiye’nin her yerine özel kap ve ambalajları ile gönderilen bu malzemeler güvenli paket uygulaması ile yeni sahiplerine ulaştırılıyor. Kullanılacak olan malzemelerin güvenli bir noktadan alınması büyünün etki gücünü doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle mümkün mertebe güvenli ve bilinen yerlerden alışveriş yapılması önerilmektedir. Büyü malzemeleri nerede satılır sorusunun diğer cevabı ise çeşitli dükkanlardır. Bu dükkanlar başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veriyor.

Tüm malzemelerin son derece korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesi ve medyumlara bu şekilde ulaştırılması gerekmektedir. Özellikle sıvı olan malzemelerin şişeleri açılmamalı ve tüm malzemeler ayarında kullanılmalıdır.

Büyü İçin Malzemeler Nelerdir? 

1- Tütsü: 

Tütsü büyü için malzemeler kategorisinde yer alan en önemli malzemelerin başında geliyor. Büyünün türü ne olursa olsun tütsü en sık başvurulan malzemelerin en önemlisidir. Tütsüden yayılan dumanların pozitif enerji saçtığına ve bu enerjilerin doğru kullanılmasında en önemli araç olduğuna inanılır.

2- Mum:

Özellikle aşık etme ya da ara bozma büyülerinde mum sıklıkla kullanılır. Mumun çeşidi çok önemli olmamakla birlikte genellikle kokusuz olanları tercih edilir.

3- Fotoğraf: 

Kişiye özel yapılan büyülerde fotoğraf en önemli materyallerden bir diğerini oluşturuyor. Bağlama ve kısmet gibi büyülerde kendisine aşık edilmesi istenen kişinin en az bir fotoğrafı talep edilir. Bu fotoğrafta kişinin yüzünün çok net görülmesi gerekiyor.

4- Saç Teli: 

Tıpkı fotoğrafta olduğu gibi yine kişiye özel büyülerde saç teli istenmektedir. Büyünün muhatabı olan kişinin ya saç teli ya da tarağı alınmalı ve medyumlara iletilmelidir.

Büyü Bozan Malzemeler Hangileri? 

1- Kağıt:

Yapılan mevcut ve kötü büyülerin bozulması için en çok kağıt kullanılmaktadır. Bu kağıtların rengi beyaz ya da siyah olabilir. Kağıdın büyü bozucu etkileri uzun yıllardan beri bilinmekte ve uygulanmaktadır.

2- Sirke: 

Sirke büyü bozan malzemeler alanında yer alan ve sıklıkla kullanılan bir diğer malzemedir. Ek olarak suya ya da sirkeye katılan şekerler de büyü bozmakta oldukça etkilidir.