Kategoriler
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Uzman medyumlar ve alanında deneyimli hocalar tarafında yaptırılan aşk büyüsünün etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Yetişkin kadın ve erkeklere yapılan bu büyülerin etki süreçleri de birbirinden farklı olabilmektedir. En sık sorulan ve merak edilen konulardan bir diğeri ise aşk büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusu geliyor. Yapılan büyünün ve kullanılan malzemenin niteliklerine göre sürelerde farklılık olabilir.

Bazı büyüler sadece birkaç gün içerisinde etkilerini gösterirken, bazıları ise birkaç ay sürebilir.

Aşk Büyüleri ve Etki Süreleri 

Örneğin hayatında başka birisi olan bir kişiye yapılan aşık etme büyüleri iki safhadan oluşuyor. Kişi önce hayatındaki kişiden soğumaya ve ondan uzaklaşmaya başlar. Rüyalar da aşk büyüsünün etkisi ne kadar sürer sorusunun bir diğer önemli boyutunu oluşturuyor. Bireyler, aşık etme büyüsünü kim yaptırdıysa onu rüyasında görebilir. Daha sonra bu rüyaların derinliği ve sayıları giderek artar. Belli bir süre sonra ise sadece o kişiyi düşünmeye, hayal etmeye başlar. Bu sürecin sonunda aşk büyüsü etkileri tam olarak gözlemlenebilir.

Merak edilen bir diğer önemli soru ise aşık etme büyüsünün etkilerinin geçici mi yoksa kalıcı mı olduğu yönündedir. Nefesi kuvvetli ve kullandığı malzemeler çeşitli olan medyumların yaptıkları büyüler mutlu bir evliliğe kadar sürmektedir. Asla gelip geçici olmayıp mutlu bir aile hayatının başlangıcını temsil eder. Çoğunluğu bir daha ayrılmaz ve saadet dolu bir evlilik hayatıyla aşklarını taçlandırırlar.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nasıldır? 

Özellikle daha önce hiç büyü yaptırmamış kişilerin sıklıkla sorduğu soruların başında aşk büyüsünün etkileri nelerdir sorusu geliyor. Birçok farklı etki ve belirti kişiden kişiye farklılık arz etmek üzere gözlemlenebilir. Kişilerin hayal gücüne ve rüyalarına kadar uzanan bilinçaltı çalışmaları da mevcuttur. Öyle ki büyünün etkisi olan kişi çevresindeki en yakın arkadaşlarına ve ailelerine dahi aşık olduğu kişiyi anlatır. Onu özler ve hep onun yanında olmayı arzu eder.

Bazı kişilerde ise melankoli olarak tanımlanan ”aşk hastalığı” belirtileri gözlemlenebilir. Birey adeta grip ya da nezle olmuş gibi halsizleşir. Canı hiçbir şey yapmak istemez. Ancak bunun sonrasında aşk büyüsü nasıl etki eder  ve aşk büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusunun diğer belirtileri ile birlikte cevapları bulunur. Bu cevaplar arasında aranma, buluşma teklifi alma gibi aşamalar mevcuttur. Büyü yaptırdıktan sadece birkaç ay sonra evlilik teklifi alan yüzlerce kadın da bu etkilerine ne kadar isabetli ve somut olduğunu gösteren diğer kanıtlardır.

Aşk acısı çekenler ve yeniden barışmak isteyenler için de çeşitli derin ilimler uygulanmaktadır. Öyle ki nişan atan ve boşanan çiftlerden biri dahi bu büyüleri yaptırarak başarılı sonuçlara ulaşabilir. Aşk büyülerinin etki etme süreçlerini hızlandırmak için büyünün yaptırılacağı kişiye ait bir eşya ya da fotoğraf talep edilebilir. Fotoğrafta kişinin yüzü ve profili net olarak görülmelidir. Tütsü ve mum gibi malzemeler de bu büyülerde sıklıkla uygulanıyor.