Şimdi Okunan Yazı Başlığı

Sevdikleri tarafından terk edilen aşıkların kurtarıcısı olan bağlama büyüsü  hakkında bilgi vereceğim. Günümüzde yaşanan aşklar çok uzun süreli devam etmiyor. Bunda insanların sabırsızlığı ve hayatı tanımaması etken oluyor. Özellikle evli çiftlerde çok sık görülen bir durum olan erkeğin eşinden soğuması oldukça fazla olan bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Erkekler yapısı itibari ile bağımlı olmayı sevmiyorlar. Bir kadına uzun süreli bağlı kalmazk erkekleri sıkıyor ve bunun neticesi olarak evliliklerinden bir kaç yıl sonra sıkılıp yeni arayışlar peşine düşüyorlar.

Bağlama büyüsü bu anlamda kadının erkeğine karşı bir garantisi oluyor. Kadın erkeğine bu bağlama büyüsünü yaptırarak erkeğin evine ve kendisine bağlı kalmasını sağlıyor. Yada evini terk eden kocanın tekrar yuvasına dönmesi için bağlama büyülerine başvuruluyor.

Yine günümüzde diğer bir sorun olan  kocanın başka bir kadına aşık olması neticesinde karısını terk etmesi durumudur. Bu durumda da kadın eşine bağlama büyüsü yaptırarak eşini diğer kadının pençesinden kurtarabilmektedir.

Peki bağlama büyüsünü sadece evli olanlar mı yaptırıyor? Hayır bağlama büyüsünü flört eden diğer çiftlerde yaptırabilirler. Özellikle yaşadığımız bu çağda gençlerimiz yaşadıkları ilişkilerden çok çabuk sıkılıp aşklarından kolay vazgeçmekteler. Bu durumda yapılacak olan bağlama büyüsü ile giden sevgili geri döndürmektir.

Bağlama büyüsünü kadın yaptırabildiği gibi erkekte aynı şekilde kadını bağlamak için yaptırabilir. Türkiye de bu ilmi bilen çok az sayıda medyum var. Fakat bu işi bildiğini söyleyen ve insanları aldatan pek çok insan türedi. Bu insanlara karşı son derece seçici olmanız gerekiyor. Özellikle mahalle hocaları insanların duygularını istismar ediyorlar. Fakat zamanımızda bu istismarın boyutları internetin evlere girmesi ile internet ortamında da bu sahtekar medyumlar boy göstermeye başladılar. Elbette sözüm gerçek medyumlara değil benim sözüm sadece bir kaç tane sahtekara…

Bağlama büyüsü ile ilgili yardım ve bilgi almak istiyorsanız bana mail adresimden sorunlarınızı yazabilirsiniz. Bana yazdığınız sorularına en kısa sürede cevap yazıyorum.

32 Yorum

 1. Su diyor ki:

  Bende yaptırmak istiyorum ne yapmam gerekiyor

 2. yagmur diyor ki:

  Bende yaptirnak istiyorun ne yapmam gerekiyor aciklarmisiniz

 3. isa diyor ki:

  hocam benim eşim cocugumuda alıp anasını evine gitti gelmiyo cocumuda göstermiyo yardım edrsenizm sevinirim

 4. gök diyor ki:

  bağlama büyüsü hakkında çok acil sizinle görüşmek gerekiyor.

 5. PINAR diyor ki:

  Hocam ben esime iple ayetel kursili baglama buyusu yaptim.ise yaradigini yada ters teptigini nasil anlayabilirim.sayet bozmak istersem ne yapmam gerekir.yardimci olursaniz cok mutlu olucam inanin cikmazdayim.birde esimde buyu varmi yokmu nasil anlayabilirim

Yorum Yazın